IniciPoliesportiuBall de sal贸Excel路lents resultats del Twist Dancelab Tortosa al Cambrils Dancesport Open

Excel路lents resultats del Twist Dancelab Tortosa al Cambrils Dancesport Open

El Palau Municipal d’Esports de Cambrils va acollir durant quatre dies, una nova edici贸 del Cambrils Dancesport Open, que va incloure gaireb茅 una trentena de competicions nacionals i internacionals en les modalitats de parelles, grups i individual, en la que van participar al voltant de dos milers d’esportistes de diferents pa茂sos de tot el m贸n.

Foto: Cedida

Per primera vegada es va incloure el campionat europeu de s猫nior llat铆 i, una altra novetat, van ser els campionats internacionals de grups coreogr脿fics i de Solo Dance consolidant-se el campionat estatal de seleccions auton貌miques.

Els representants del Twist Dancelab Open de Tortosa, van competir a un excel路lent nivell, finalitzant en posicions capdavanteres.

Foto: Cedida

RESULTATS DIVENDRES:

  • Cinta Talarn 1a posici贸 Single Juvenil 2T Standard i 2a posici贸 a Llat铆
  • Yary聽Fabra 2a posici贸 Single Youth T1 Standard, 4a posici贸 Single Youth C Llat铆, finalista al WDSF Single Llat铆 i 4a posici贸 al WDSF Single Standard
  • Valeria聽Sirman 4a posici贸 a Single Youth T1 Standard i Llat铆 i finalista als WDSF Single Youth Standard i Llat铆
  • Simone聽Severoni聽i Sara聽Alberich 1a posici贸 Adult聽ll聽A聽Standard聽i 5a posici贸 a Llat铆 i tamb茅 es van proclamar Campions d’Espanya amb la Regi贸 de Catalunya al Campionat d’Espanya de Regions
  • Leire聽Guzman 2a posici贸 Single Junior聽l 2T聽Standard聽i 1a posici贸 a Llat铆
  • Edurne Primo 4a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Idoia Lleix脿 5a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Abril Grau 6a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Ernest聽Caball茅聽i Cinta聽Cervantes en la seva estrena en categoria S猫nior lV B Standard i ballant amb la A van aconseguir la posici贸 17 de 21 parelles
  • Primera posici贸 en Dansa Coreogr脿fica categoria Juvenil Iniciats
Foto: Cedida

RESULTATS DISSABTE:

Foto: Cedida
  • Cinta聽Talarn 1a posici贸 Single Juvenil聽2T聽Standard聽i 3a posici贸 a Llat铆
  • Yary聽Fabra 1a posici贸 Single Youth T1 Standard i 4a posici贸 Single Youth C Llat铆
  • Valeria聽Sirman 5a posici贸 a Single聽Youth聽T1聽Standard聽i 4a a Llat铆
  • Leire聽Guzman 4a posici贸 Single Junior聽l 2T聽Standard聽i 2a posici贸 a Llat铆
  • Edurne Primo 6a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Idoia Lleix脿 3a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Abril Grau 5a posici贸 Single Junior l 2T Standard i semifinalista a Llat铆
  • Primera posici贸 en Dansa Coreogr脿fica categoria Juvenil聽Iniciats.
Foto: Cedida
ARTICLES RELACIONATS

DEIXA UNA RESPOSTA

Introdu茂u el vostre comentari.
Introdu茂u aqu铆 el vostre nom

7 + 1 =

脷ltimes not铆cies