IniciConsells esportiusLa final territorial de patinatge dels jocs esportius escolars reuneix més de...

La final territorial de patinatge dels jocs esportius escolars reuneix més de cent esportistes al Perelló

Més d’un centenar de patinadors i patinadores es va reunir diumenge 14 de maig al Perelló per disputar la Final Territorial de Patinatge Artístic dels Jocs Esportius Escolars de Catalunya.

La jornada, organitzada per l’Agrupació Territorial de Consells Esportius de les Terres de l’Ebre amb el suport tècnic del Club Patí Perelló, va reunir totes les categories i nivells tant en la modalitat individual com les de trios, quartets, quintets i xous. La pròxima competició que espera als esportistes ebrencs serà  la Final Nacional dels JEEC  al Vendrell en grups, xous i individuals del nivell C, i a Sant Pere Riudebitlles l’individual nivell C.

L’alcaldessa del Perelló, Maria Cinta Llaó, va presidir el lliurament de premis que pel fa els tres primers llocs  van ser els següents:

JUVENIL A:

  1. Cloe Sancho (CP Alcanar)
  2. Mar Guimerà (CP Alcanar)
  3. Meritxell Flores (CP Ametlla de Mar)

CADET A:

  1. Edgar Aiza (CP Alcanar)
  2. Ainhara Jose (CP Alcanar)
  3. Carme Monné (CP Alcanar)

CADET B:

  1. Judit Fibla (CP Alcanar)
  2. Irene Lopez (CP Rapitenc)
  3. Judith Requena (CP Rapitenc)

CADET C:

  1. Miren Romeu (CP Ametlla de Mar)
  2. Gemma Parellada (CP Ametlla de Mar)

INFANTL A:

  1. Hannah Pallarès (CP Ametlla de Mar)
  2. Mar Fibla (CP Alcanar)
  3. Claudia Navarro (CP Alcanar)

INFANTIL B:

  1. Tania Giner (CP Alcanar)
  2. Vera Sancho (CP Alcanar)
  3. Carla Vilar (CP Rapitenc)

ALEVÍ A:

  1. Gemma Fibla (CP Alcanar)
  2. Ariadne Pallarès (CP Alcanar)
  3. Ainara Antequera (CP Alcanar)

ALEVÍ B:

  1. Sílvia Fernández (CP Deltebre)
  2. Mar Pallarès (CP Perelló)
  3. Anna Brull (CP Ametlla de Mar)

ALEVÍ C:

  1. Èlia Meseguer (CP Dertusa),
  2. Júlia Gauzachs (CP Jesús)
  3. Valeria Striba (CP Alcanar)

BENJAMÍ A:

  1. Iris Aliau (CP Ametlla de Mar)
  2. Angels Llaó (CP Ametlla de Mar)
  3. Xènia César (CP Ametlla de Mar)

BENJAMÍ B:

  1. Arlet Bort (CP Alcanar)
  2. Llura Fibla (CP Alcanar)
  3. Maria Carrasco (CP Rapitenc)

BENJAMÍ C:

  1. Anna Lopez (CP Rapitenc)
  2. Emma Panisello (CP Rapitenc)
  3. Ona Navarro (CP Rapitenc)

PREBENJAMÍ A:

  1. Judit Morales (CP Deltebre)
  2. Nora Guasp (CP Deltebre)

PREBENJAMÍ B:

  1. Judith Antequera (CP Alcanar)
  2. Amalia Elena Smerea (CP Perelló)
  3. Azahara Tomàs (CP Alcanar)

PREBENJAMÍ C:

  1. Bet Marsal (CP Perelló)
  2. Aira Fibla (CP Rapitenc)
  3. Claudia Porres (CP Deltebre)

PATUFET C:

  1. Júlia Moliné (CP Deltebre)
  2. Sira Fibla (CP Alcanar)
  3. Elna Gil (CP Perelló)

TRIO PRIMÀRIA:

  1. Fama (CP Alcanar)
  2. Natura (CP Perelló)

TRIO SECUNDÀRIA:

  1. Malèfiques (CP Alcanar)
  2. Refles (CP Deltebre)

QUARTET SECUNDÀRIA:

  1. No vull que surti el sol (CP Alcanar)
  2. Peter Pan (CP Rapitenc)
  3. El dret de la llibertat i el deure de respectar (CP Ametlla de Mar)

QUINTET SECUNDÀRIA:

  1. Mòmies (CP Alcanar)

XOU PRIMÀRIA:

  1. Bruixes (CP Alcanar)

XOU SECUNDÀRIA:

  1. El Xou Diversió (CP Perelló)
ARTICLES RELACIONATS

DEIXA UNA RESPOSTA

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu aquí el vostre nom

9 + = 19

Últimes notícies